Obsah fóra VIC VIC
Fórum Výpočetního a informačního centra - Oddělení sítí a správy počítačů

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Instalace verze 2008b

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VIC -> MATLAB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jloucky

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:57 pm    Předmět: Instalace verze 2008b Citovat

Dobrý den,
konečně se mi asi napopáté podařilo stáhnout image Matlabu 2008b z VIC. Ovšem při instalaci narážím na problémy, jejichž řešení není nikde popsané.

Hned po odsouhlasení licenčních podmínek jsem požádán o zadání přihlašovacích údajů k MathWorks Accountu a aktivačního kódu. Ten ale není nikde uveden (u verze 2008b je pouze jakýsi FIK). Pomohlo až zadání aktivačního kódu verze 2008a, takže instalace proběhla v pořádku, ovšem při pokusu o spuštění Matlabu jsem o tyto údaje požádán znovu a tentokrát je již aktivační kód 2008a odmítnut s chybou:
citace:
Error 349: We were unable to complete your request. Contact The MathWorks for assistance at ...

Během celé instalace jsem připojen k internetu. Používám Visty 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Strupl

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

Aktivacni kod nepotrebujete - staci FIK. Zkuste si prohlednout starsi prispevky:
http://www.civ.cvut.cz/board/viewtopic.php?t=96&sid=e8b80f6bccc6fe5c385c5bdadd5e6d62
http://www.civ.cvut.cz/board/viewtopic.php?t=100&sid=e8b80f6bccc6fe5c385c5bdadd5e6d62
Problemy se Simulinkem ve verzi 2008b nejsou a instalace by mela byt jednoducha:)
jloucky

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 8:20 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusil instalaci znovu, tentokrát jsem pořádně proklikal celý strom možností (instalace s internetem a všechny následné možnosti, pak bez internetu...).
Kdyby bylo v pokynech napsáno, že se to má instalovat "manuálně bez užití internetu", tak by mi možná už napoprvé došlo, že FIK je "File Installation Key" a zvládl bych to sám. Nepokoušel bych se to totiž instalovat s internetem. Tak snad příště...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VIC -> MATLAB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: