Obsah fóra VIC VIC
Fórum Výpočetního a informačního centra - Oddělení sítí a správy počítačů

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CorelDRAW - problémy s licencí

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VIC -> Ostatní multilicence
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jira@fel.cvut.cz

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 3:08 pm    Předmět: CorelDRAW - problémy s licencí Citovat

Dobrý den,

nainstaloval jsem si českou verzi CorelDRAW Graphics Suite X6, staženou z download.cvut.cz. Zadal jsem při instalaci sériové číslo uvedené pod odkazy na ISO soubory, nicméně nedaří se mi produkt aktivovat.
Když se při spuštění některého z programů Corelu pokusím o "Aktivovat nyní", zahlásí mi to "Chyba: Neplatné sériové číslo".
Když zkusím "Další možnosti aktivace", tak volba "Připojit" mi opět vyhodí hlášku o neplatném sériovém čísle. Volba "Kontaktovat společnost Corel" zobrazí instalační kód a mnou zadané sériové číslo, a dále prázdné políčko pro aktivační kód. Ten se prý dá získat na stránce www.corel.com/activate, nicméně po kliknutí na tento odkaz dojde k přesměrování na české podstránky Corelu, kde se ovšem aktivace neřeší. Po chvíli hledání najdu maximálně odkaz na pár pro mne nepoužitelných videí o průběhu aktivace (týkají se buď jiného produktu nebo jiného způsobu licencování), ovšem to je vše.
Jediná dostupná volba je tedy pro mne "Aktivovat později", což mi dává sice (teď už necelý) měsíc času, ale můj problém neřeší.
Nevíte někdo, co s tím?

Jaroslav Jíra

P.S. Vše se samozřejmě odehrává uvnitř fakultní sítě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VIC -> Ostatní multilicence Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: