Obsah fóra VIC VIC
Fórum Výpočetního a informačního centra - Oddělení sítí a správy počítačů

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nejde nainstalovat Matlab Simulink

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VIC -> MATLAB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zdenda
Anonymní

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 7:32 pm    Předmět: nejde nainstalovat Matlab Simulink Citovat

Nedaří se mi vůbec nainstalovat Matlab Simulink (verze 2007 i 2006), zkoušel sem tyhle dvě verze a problem je nasledující:

Postupuji podle navodu, stahnul sem si obrazy, ty namountoval pomoci PowerISO a spustil setup.exe, zadal Name, Organization a PLP. Dále klepnu na NEXT, ale nic se nestane, prostě se instalace nehne z místa.

Nevíte někdo kde by mohl být problém ?
Díky za případnou pomoc

PS. Firewall sem měl vypnut
Jenda
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 10:35 am    Předmět: Souhlasím s tím Simulinkem Citovat

Ten vergl prostě ne a ne jít. Nejdřív mi Matlab nejde spustit kvůli chybě, co to začalo dělat po instalaci Mrkvosoftí záplaty a tak to jdu přeinstalovat a ono prd, nenainstaluju to kvůli nějakýmu Simulinku. Neví něějaký odborník, co s tím?
Jenda
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 11:59 am    Předmět: už to jde Citovat

už mi to jde, kdyžtak se mrkni, jestli se ti stáhli ty velikosti těch ISO, jak jsou napsaný na download stránce. Mě to u druhýho a třetího partu stáhlo míň, proto to pak nešlo nainstalovat. Ale zase mám problém, že se to nainstaluje, pustím to a ono to nenaběhne....ale hlavně mě sere, že to ani nehodí žádnou hlášku. Bych se natu už vy***l.
Petr Strupl

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 9:36 am    Předmět: bez problemu Citovat

Nevím, nevím - donutili jste me si to taky nainstalovat pod Windows, ikdyz je nemam opravdu rad a vse chodi v pohode. Spustim Matlab i Simulink.

Jediny problem vidim v tom, ze jste nemuseli stahnou cely obraz DVD, tak si to zkontrolujte. Ted je na tom pocitaci vetsi swapfile a stahovani DVD by melo byt spolehlivejsi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VIC -> MATLAB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: