Obsah fóra VIC VIC
Fórum Výpočetního a informačního centra - Oddělení sítí a správy počítačů

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MATLAB r2006b - blbne klávesnice

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VIC -> MATLAB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
XomboX

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 11:44 pm    Předmět: MATLAB r2006b - blbne klávesnice Citovat

Ahooj!
Stahnul jsem si nejnovejsi verzi matlabu, vsechno krasne beha. Akorat,mi blbne klavesnice. Napriklad mi nejdou psat cisla od 3-8 vcetne. Ani na cesky klavesnici se shiftem, ani na anglicky bez shiftu. Plus nefungujou nejaky dalsi klavesy jako napriklad "^" apodobne. Je to pekne otravny kazdej znak kopirovat Sad

Nevite nekdo, kde je problem?

Pouzivam system Ubuntu Edgy Eft (bezi na debianu).

Dekuju!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bubak
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2006 2:16 am    Předmět: V Matlabu R2006b nefungují klávesy 2-6 Citovat

Mám úplně stejný problém, jen mi nefunkují klávesy 2-6. Vypisují se pouze české znaky ěščřž, se shiftem (pro výpis čísel) nic, na US taky nic (s shiftem i bez).

Dík za každou radu
Petr Strupl
Anonymní

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 12:45 pm    Předmět: klavesnice Citovat

Nevim u mne je to v pohode (Linux FC3 - Unicode).
Zafi
Anonymní

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 5:04 pm    Předmět: Matlab blbne klavesnice Citovat

Mam ten samej problem ohledne nefunkcnosti klavesnice v matlabu 2007a pod SuSE10.3. Byl bych strasne moc rad kdyby mi nekdo poradil co s tim mam delat... Kdyztak mi to prosim poslete na mail: curdam1@fel.cvut.cz
aba
Anonymní

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 4:01 pm    Předmět: Citovat

Nám na to na jaderce dělá pod CentOS taky. ale jenom některým uživatelům. Někomu to funguje na stejném počítači, na kterém mám já problém. Zajímavé, že ani správci neví. Kdyby na to někdo přišel, tak dejte vědět
Anonymní

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 8:25 pm    Předmět: Citovat

tak po smazání veškerého nastavení gnome v /usr/jmeno_uzivatele a v /tmp všechno funguje.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VIC -> MATLAB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: