Obsah fóra VIC VIC
Fórum Výpočetního a informačního centra - Oddělení sítí a správy počítačů

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Matlab 2006a a Gentoo Linux

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VIC -> MATLAB
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondrej Glatz
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2006 7:03 pm    Předmět: Matlab 2006a a Gentoo Linux Citovat

Pri instalaci podle vaseho navodu, mi instalator vyplivne toto:

TWM_Archive license checkout failed.
License server system does not support this feature.
Feature: TWM_Archive
License path: /usr/local/matlab2006a/etc/license.dat
FlEXnet Licensing error: -25,147

Pouzil jsem soubor license14.dat a prejmenoval jej. Naprosto stejna hlaska se objevila i po odstraneni daneho INCREMENT zaznamu v license.dat...
Ondrej Glatz
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2006 7:09 pm    Předmět: Citovat

Oprava: TMW_Archive
Petr Strupl
Anonymní

PříspěvekZaslal: po duben 10, 2006 1:17 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si to zkusil i u sebe a dopadl jsem stejne. Napsal jsem tedy do Brna dotaz, kdy nahraji na licencni server novou licenci pro r2006a.
Petr Strupl
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 9:59 am    Předmět: Citovat

Od dnešního dne je na nss.cvut.cz umístěna nová licence pro Matlab r2006a. Přístup na nss.cvut.cz je ověřován přes usermap.cvut.cz, který právě od pátku do neděle prochází pravidelnou odstávkou. Ve stejné době bude provedena i změna licenčního serveru pro Matlab v Brně. Od pondělí by jste si tedy měli bez problémů stáhnout licenci pro novou verzi Matlabu a při pojit se k novému licenčnímu serveru v Brně.

Vydání licence se za vydáním nové verze Matlabu opozdilo, z důvodu nutnosti nevyměnit pouze licenční soubor, ale i licenční server. Možná by se mohlo stát, že po změně přestanou fungovat i staré verze Matlabu r13 a r14, pak by bylo nutné i do těchto starších verzí přihrát novou licenci (r2006a).

Omlouvám se za případné problémy, snad je toto vysvětlení dostačující.
Petr Strupl
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 2:34 pm    Předmět: Citovat

Tak uz mi bezi novy Matlab r2006a. Doufam, ze jsem prvni Smile CD a licence jsou k dispozici na nss.cvut.cz a meli by jste se tam dostat uz ted.
Petr Strupl
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 2:39 pm    Předmět: Citovat

Teď zatím fungují všechny licence včetně r2006a, ale po 14-ti dnech přestanou fungovat licence r13 a r14 a měli by být nahrazeny novou licencí r2006a.
Petr Strupl
Anonymní

PříspěvekZaslal: út duben 18, 2006 8:38 am    Předmět: Citovat

Takze, po patecnim uspechu, kdy mi fungovala nova verze 2006, se dostavila pondelni skepse, kdy mi nefunguje ani R14 a ani R2006a. Pokusim se to v Brne nejak zaurgovat.
Petr Strupl
Anonymní

PříspěvekZaslal: út duben 18, 2006 3:52 pm    Předmět: Citovat

Vypadek licencniho serveru souvisel s vypadkem elektriny v Brne. Ted je snad uz vse v poradku protoze me bezi jak Matlab r2006a, tak r14.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VIC -> MATLAB Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: